logo suurem

Lastejooga uuel õppeaastal

MTÜ Õnneliku lapse joogastuudio pakub võimalust avada Annikese lasteaias joogatundide rühmad alates septembrist. Uue õppeaasta alguses on ka lapsevanemate koosolek ja siis tuleb Margit Liias huviringi tutvustama. Natuke eelinfot:

Grupid:

·      2-4-aastased ja tunni kestvus 30 minutit

·      5-7-aastastel tunni kestvus 45 minutit.

·      Selleks, et huviring saaks alustada, peab registreerujaid olema vähemalt 12. Laste maksimaalne arv grupis 20 last.

Huviringi tasu:

·      Huviringi kuutasu on 25 eurot, olenemata sellest mitu korda laps osaleb. Lapsevanematele esitan arve MTÜ Õnneliku lapse joogastuudio alt.

·      Hind sisaldab: jooga tunni juhendamist ja vahendeid (matid, pleedid, silmapadjad, tasakaalulauad, joogaplokid ja -polstrid, desinfitseerimisvahendid ning transport).

Huviringi tutvustus:

  • Mõnel lapsevanemal on sügavad teadmised joogast, enamus aga pole kunagi joogaga kokku puutunud, sellepärast on ka palju eelarvamusi. Mõned pelgavad, et äkki laste jooga on usuline tegevus. Ei ole – laste jooga on voolav treening, mille eesmärk on muuta keha tugevamaks ja painduvamaks, keskendudes samal ajal hingamisele ja meelele. Õpime väärtustama põhilisi inimväärtusi, nagu kaastunne, jagamine, hoolimine, ühtekuuluvus ja teistega arvestamine

 

Rõõmsat meelt soovides

Margit Liias

555 24 188

FB Õnneliku lapse joogastuudio

/Foto võetud FB Õnneliku lapse joogastuudio/